KONST / Litografier / Färglitografi 10425669
nr 1042 5669
Mona Huss Walin
(f. 1944), Sverige
Färglitografi, Mona Huss Walin (f. 1944), PT, blommor i vas, signerad, motivet: 46x46
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 6 juni 2016
kl 18:28:01
2/6 20:22:57